fbpx

Виставка Install Fest Ukraine 2024 завершена: підсумки та враження

  • 0 Коментарі

Install Fest – міжнародна виставка для інженерів, інсталяторів, монтажників, проектантів та фахівців із сервісу інженерних систем, у якій наша компанія брала активну участь. Ця визначна подія у світі ОВіК відбувалась з 1 по 3 травня у ВЦ «Акко Інтернешнл», у великій парковій зоні центральної частини Києва.

Активності та розіграші

Стенд компанії Aeras (B25) був епіцентром зустрічей старих та нових друзів, однодумців та професіоналів в сфері кондиціювання повітря. Відвідувачі мали можливість ознайомитися з останніми інноваціями та новинками від нашого бренду Daiko. На стенді були представлені як нові моделі — Daiko Moon inverter, Grace inverter та Novator inverter, так і наша вже перевірена часом класика  — Daiko Premium inverter та Polar inverter. 

В рамках виставки, гості нашого стенда мали можливість взяти участь у розіграші призів та отримати приємні подарунки. Особливою подією стало визначення переможців у прямому ефірі 3 травня, де два щасливчики отримали по 2 ексклюзивні іменні комплекти форми для монтажних робіт для своїх монтажних бригад. Це чудові напівкомбінезони та курточки які будуть відшиті спеціально для переможців по їх розмірах.

Чемпіонати та конкурси

Install Fest Ukraine 2024 також включав три захопливих чемпіонати:

  • INSTALL BATTLE 2024: 7-й Чемпіонат України систем опалення, водопостачання та вентиляції, де учасники змагалися за звання “Найкращий інсталятор України 2024”.
  • INSTALL FEST CUP 2024: 6-й Кубок України сантехнічних систем, водопроводу та водоочищення, де були продемонстровані найвищі стандарти монтажу.
  • AIR BATTLE 2024: 6-й Чемпіонат України з монтажу та обслуговування систем кондиціювання, де учасники показали свою майстерність у сфері кліматичної техніки.

Нові можливості для професіоналів

Цього року вперше в Україні організатори створили можливість підтвердження професійної кваліфікації учасників, надаючи змогу отримати фаховий сертифікат у професійному кваліфікаційному центрі. Також була проведена триденна навчальна програма Engineering Week Congress 2024, що надала учасникам нові знання та навички.

Погляд у майбутнє

Ми з нетерпінням чекаємо на наступні зустрічі та події. Після участі в Install Fest Ukraine 2024 компанія AERAS продовжує працювати над новими розробками та удосконаленням кліматичної техніки бренду Daiko, щоб забезпечити наших клієнтів найкращими рішеннями для їхніх потреб.

Щиро дякуємо всім учасникам та гостям виставки! До нових зустрічей на нових кліматичних виставках.