fbpx

Про бренд - Daiko

0
роки в Україні
0
обладнання вже реалізовано
+
задоволених клієнтів
0
років гарантія на продукцію

Кліматична техніка DAIKO вже протягом двадцяти років впевнено представлена на українському ринку. Наша компанія завжди прагне залишатися на передових позиціях, впроваджуючи новітні технології для створення оптимального мікроклімату.

Найвищі технічні стандарти враховані у виробництві кліматичної техніки DAIKO, що забезпечує високу якість, надійність і доступні ціни для наших клієнтів. Адже ми розуміємо, що для вас важлива не лише ефективність, а й вартість  обладнання.

А ще DAIKO пишається рівнем надійності та сервісною підтримкою 24/7.  Наша компанія активно збирає зворотний зв’язок, щоб постійно вдосконалювати свою кліматичну техніку і задовольняти вимоги наших клієнтів.

Даний бренд випускається на одному з найбільших заводів Китаю – Чанхон.

Завод Changhong (Чанхон) (Sichuan Changhong Electric Co. (Січуан Чанхон Електрик і ко)) – це великий виробник побутової техніки. Базується в Китаї, має свої власні дослідницькі центри в Шанхаї, Шеньчжень (Китай), «Кремнієвій долині» (США), а також Японії. Компанія була створена урядом Китаю в 1958 р для виробництва електроніки і техніки, яка буде використовуватися у військових цілях, далі завдання були розширені до розробки і виробництва всього спектру побутової техніки високої якості. Кількість співробітників компанії налічує більше 32 тис. людей у всьому світі.

З даного заводу в Україну завозиться велика кількість різної техніки під різними брендами включаючи і системи кондиціонування повітря.

Кліматична техніка з даного заводу встигла завоювати довіру понад 90 країн куди офіційно імпортується, а також ринок України.

Кондиціонери Daiko знайшли своїх поціновувачів і шанувальників серед клієнтів та монтажників. Використання деталей загальновизнаних світових брендів (компресорів GMCC (Toshiba), HIGLY (HITACHI), СRSS, надійної електроніки та двигунів) дозволяє поєднувати такі необхідні якості як надійність і доступна ціна для масового користувача.

Відгуки

Що про кондиціонери Daiko кажуть клієнти у мережі інтернет?

Максим

img

Честно признаюсь вам, мечтал o дорогой установке с наличием многих функций, таких как ионизация, очищение бактерий и прочее. Ho по факту, хорошо разобраться если, можно прийти к выводу, что все, ненужные это функции - что повышают только стоимость самого простого кондиционера. Купил потому простую «рабочую» лошадку – задача которой охлаждать! Он c ней справляется, что самое весомое лично для меня! Простой, доступный по стоимости

Юля Теменко

img

Неплохой бюджетненький кондик. В нашей небольшой офисной комнатке он просто суперски работает. Мы с коллегами заценили его простой в управлении пульт. Но больше всего нам полюбилась функция «таймер». Когда все расходятся на перерыв, можно его чудненько запрограммировать, чтобы он врубился сам минут за 10 до нашего прихода – возвращаешься в уже комфортное, прохладное помещение.

Илона

img

За брендами сильно не гнались, да и денeг уж не так много было чтo бы раскошеливаться на дорогие там Панасоники и т.д Знакомый мужа посоветовал купить этот. C бюджетных самый нормальный, да и y него такой стоить. Долго думать не стали сразу же купили, установили. Подошел еще по дизайну комнаты как раз, приятно удивлены. C функциями своими справляется на ура, правда да есть свои нюансы, y нас двушка, a этот аппаратик не рассчитанный на такую квадратуру то приходиться закрывать двери на кухню, a иногда и в залe что бы охладилось все нормально)

Подлубный Алексей

img

После установки все работает, от мастера нареканий не было, сказал, что китайцы ушли далеко вперёд. Все работает греет охлаждает.

Назар Паньків

img

Відправка миттєва, ціна адекватна. Працює без проблемЦіна/якість. Для кімнати кращого не потрібно. Не шумить