fbpx

Daiko на Cool Clima 2024 – інновації, комфорт та надійність!

  • 0 Коментарі

⠀⠀⠀⠀

З 14 по 16 лютого в м. Києві на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ) пройшла головна кліматична виставка України – Cool Clima 2024.

Компанія AERAS також не оминула цю подію своєю увагою. На цій виставці ми представили наш власний бренд Daiko, який отримав величезний відгук від відвідувачів.

Протягом трьох днів виставки наш стенд був центром зацікавлених обговорень та демонстрацій нашої кліматичної техніки. Відвідувачі мали можливість ознайомитися з нашим асортиментом та перевагами обладнання Daiko. Наші досвідчені менеджери та інженер з радістю надавали консультації та допомагали підібрати оптимальне обладнання, а також розповіли про новинки.

Ми раді отриманому позитивному зворотному зв’язку від відвідувачів щодо якості, ефективності та доступності наших продуктів. Особливу відзнаку отримали стабільна робота та надійність кліматичної техніки Daiko, а також наша 24/7 сервісна підтримка.

Участь у виставці Cool Clima 2024 була для нас важливим кроком у популяризації наших побутових кондиціонерів Daiko та зміцнення відносин з нашими постійними партнерами та знайомством з новими клієнтами.

Дякуємо всім нашим гостям та команді організаторів Cool Clima за незабутні миті цієї кліматичної події!

З найкращими побажаннями,
Команда AERAS